PERFECTA AGE CONTROL-DAY & NIGHT CREAM-60+ SPF10 ELIXIR MULTI COLLAGEN

PERFECTA AGE CONTROL-DAY & NIGHT CREAM-60+ SPF10 ELIXIR MULTI COLLAGEN

439 ден.
Производител: Perfecta
Шифра на производ: 33932
Достапност: На залиха
Количина:

Крем за лице за ДЕН&НОЌ за возраст 60+ Вистински еликсир за инстантно подмладување и затегнување на кожата. Одлична подлога за шминка. Комбинацијата од уникатни активни состојки стимулира брзо измзнување на борите, затегнување и подобрување на тонусот на мускулатурата на лицето, вратот и деколтето- УВ-10        

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Perfecta PERFECTA AGE CONTROL-DAY & NIGHT CREAM-60+ SPF10 ELIXIR MULTI COLLAGEN Крем за лице за ДЕН&НОЌ за возраст 60+ Вистински еликсир за инстантно подмладување и затегнување на кожата. Одлична подлога за шминка. Комбинацијата од уникатни активни состојки стимулира брзо измзнување на борите, затегнување и подобрување на тонусот на мускулатурата на лицето, вратот и деколтето- УВ-10         .. Category: Product #: 33932 Regular price: 439 ден. 439 Available from: torba.mk