REVUELE Apothecary Cleansing Oil 30ml
  • REVUELE Apothecary Cleansing Oil 30ml

REVUELE Apothecary Cleansing Oil 30ml

355 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102682
Достапност: На залиха
Количина:

Чистење, регенерација и омекнување

Мешавина од масла од гроздови семки, маслинка, здравец + витамин Е- за отстранување на нечистотии, шминка и вишокот себум од лицето, очите и усните.

Комбинација која истотака: хидратира, го успорува формирањето на брчки, ја прави кожата: поцврста, помазна, посветла и со поздрав изглед.

За сите типови кожа.

Состојки: Coco – Caprylate/ Caprate, Caprylic/ Capric Triglyceride, Isopropyl
Myristate, Olea Europaea Husk Oil, Vitis Vinifera Seed Oil,
Tocopheryl Acetate, Pelargonium Graveolens Flower Oil,
BHT, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Limonene.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE Apothecary Cleansing Oil 30ml Чистење, регенерација и омекнување Мешавина од масла од гроздови семки, маслинка, здравец + витамин Е- за отстранување на нечистотии, шминка и вишокот себум од лицето, очите и усните. Комбинација која истотака: хидратира, го успорува формирањето на брчки, ја прави кожата: поцврста, помазна, посветла и со поздрав изглед. За сите типови кожа. Состојки: Coco – Caprylate/ Caprate, Capryli.. Category: Product #: 102682 Regular price: 355 ден. 355
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341