REVOX Anti Cellulite Oil 75ml
  • REVOX Anti Cellulite Oil 75ml
  • REVOX Anti Cellulite Oil 75ml

REVOX Anti Cellulite Oil 75ml

455 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 104563
Достапност: На залиха
Количина:

Анти целулитно масло со богата формула со екстракт од бреза јојоба масло, витамин Е како и мешавина од природни масла, го таргетира целулитот и опуштеноста на кожата.

Стимулира клеточната микроциркулација со што делува во борбата против целулит,ја подобрува текстурата на кожата, еластичноста, виталноста, длабински ја прихранува, ја омекнува, врши детокс и помага да се формира подобра силуета 

Ingredients: Caprylic/Capric Triglyceride, Sweet Almond Oil / Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Hemp Seed Oil / Cannabis Sativa Seed Oil, Sunflower Seed Oil / Helianthus Annuus Seed Oil (and) Birch Leaf Extract / Betula Alba Leaf Extract (and) Vitamin E / Tocopherol, Jojoba Seed Oil / Simmondsia Chinensis Seed Oil, Wheat Germ Oil / Triticum Vulgare Germ Oil, Vitamin E Acetate / Tocopheryl Acetate, Butylated Hydroxytoluene / BHT, Rosemary Essential Oil / Rosmarinus Officinalis Leaf Oil,  Lemongrass Essential Oil / Cimbopogon Schoenanthus Oil, Limonene, Citral, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX REVOX Anti Cellulite Oil 75ml Анти целулитно масло со богата формула со екстракт од бреза јојоба масло, витамин Е како и мешавина од природни масла, го таргетира целулитот и опуштеноста на кожата. Стимулира клеточната микроциркулација со што делува во борбата против целулит,ја подобрува текстурата на кожата, еластичноста, виталноста, длабински ја прихранува, ја омекнува, врши детокс и помага да се формира подобра силуета  .. Category: Product #: 104563 Regular price: 455 ден. 455
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341