REVOX Skin Therapy Gel 50ml
  • REVOX Skin Therapy Gel 50ml
  • REVOX Skin Therapy Gel 50ml

REVOX Skin Therapy Gel 50ml

435 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 102002
Достапност: На залиха
Количина:

Специјална геласто-маслена формула за длабинска хидратација на сува и испукана кожа. Штити од ветар и вода. Помага да се врати хидро-липидниот баланс на кожата и ја одржува заштитната бариера на кожата со што спречува претерано сушење на кожата.

Ја смирува иритираната кожа, спречува/смирува чешање и црвенило и остава пријатно чувство на комфор и релаксација.

Употреба: Нанесете многу мала количина од гелот на делот од кожата каде имате потреба. Нежно масирајте додека не се апсорбира целосно, избегнувајќи директен контакт со очите. Само за надворешна употреба.

СостојкиCaprylic/Capric Triglyceride, C13-15 Alkane (and) Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sweet Almond Oil / Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Almond/Borage/Linseed/Olive Acids/Glycerides, Shea Butter / Butyrospermum Parkii Butter, Isohexadecane, Lavender Essential Oil / Lavandula Angustifolia Oil, Vitamin E Acetate / Tocopheryl Acetate, Rosemary Essential Oil / Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Butylated Hydroxytoluene / BHT, D&C Red Nº17 / CI 26100.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX REVOX Skin Therapy Gel 50ml Специјална геласто-маслена формула за длабинска хидратација на сува и испукана кожа. Штити од ветар и вода. Помага да се врати хидро-липидниот баланс на кожата и ја одржува заштитната бариера на кожата со што спречува претерано сушење на кожата. Ја смирува иритираната кожа, спречува/смирува чешање и црвенило и остава пријатно чувство на комфор и релаксација. Употреба: Нанесете многу мала кол.. Category: Product #: 102002 Regular price: 435 ден. 435
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341