Body Jelly With Mango Extract 400ml

Body Jelly With Mango Extract 400ml

110 ден.366 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102378
Достапност: На залиха
Количина:

JELLY NOURISHING BODY JELLY with MANGO extract 

МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛЕН производ за нега на тело. Прихранување, хидратација и регенерирање на најсувите делови на телото. Мека, мазна и сјајна кожа.

Спречува сушење и перутање на кожата. Се преопрачува секојдневна употреба, особено: после изложеност на сонце, депилација, бричење- МАНГО

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Body Jelly With Mango Extract 400ml JELLY NOURISHING BODY JELLY with MANGO extract  МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛЕН производ за нега на тело. Прихранување, хидратација и регенерирање на најсувите делови на телото. Мека, мазна и сјајна кожа. Спречува сушење и перутање на кожата. Се преопрачува секојдневна употреба, особено: после изложеност на сонце, депилација, бричење- МАНГО .. Category: Product #: 102378 Regular price: 110 ден. 366
110
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341