Распродадено
REVUELE Milky Micellar water with rice milk 300ml
  • REVUELE Milky Micellar water with rice milk 300ml

REVUELE Milky Micellar water with rice milk 300ml

287 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104341
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Млечна мицеларна вода со оризово млеко за отстранување на шминка и нечистотии од: лицето, вратот и усните. Чисти и смирува. Се препорачува за СУВА И ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА.

Состојки: Water / Aqua, Poloxamer 184, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrolyzed Rice Protein, Glycerin, Provitamin B5 / Panthenol, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Styrene/Acrylates Copolymer (and) Coco-Glucoside, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele REVUELE Milky Micellar water with rice milk 300ml Млечна мицеларна вода со оризово млеко за отстранување на шминка и нечистотии од: лицето, вратот и усните. Чисти и смирува. Се препорачува за СУВА И ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА. Состојки: Water / Aqua, Poloxamer 184, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrolyzed Rice Protein, Glycerin, Provitamin B5 / Panthenol, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Styrene/Acrylates Copolymer (and) Coco-Glu.. Category: Product #: 104341 Regular price: 287 ден. 287
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341