Revuele Niacinamide Toner - Pore Refining & Smoothing 200ml

Revuele Niacinamide Toner - Pore Refining & Smoothing 200ml

349 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 106161
Достапност: На залиха
Количина:

Revuele Niacinamide тонер за лице. 

Чекор #1- Помага да се балансира лачењето себум, ги чисти порите, ја освежува, смирува и подобрува целокупната состојба на кожата. Збогатен со витамини кои ја подмладуваат кожата, даваат чувство на релаксација-комфор и го подобруваат целокупниот изглед. За сите типови кожа, особено за кожа со несовршености и флеки.

СостојкиWater / Aqua, Glycerin, Betaine, Alcohol Denat., Vitamin B3 / Niacinamide, Inulin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Provitamin B5 / Panthenol, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Sodium Salicylate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Burdock Root Extract / Arctium Lappa Root Extract, Watercress Flower Extract / Nasturtium Officinale Leaf Extract, Sage Leaf Extract/ Salvia Officinalis Leaf Extract, Xanthan Gum, Triethanolamine, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA, Citric Acid.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Revuele Niacinamide Toner - Pore Refining & Smoothing 200ml Revuele Niacinamide тонер за лице.  Чекор #1- Помага да се балансира лачењето себум, ги чисти порите, ја освежува, смирува и подобрува целокупната состојба на кожата. Збогатен со витамини кои ја подмладуваат кожата, даваат чувство на релаксација-комфор и го подобруваат целокупниот изглед. За сите типови кожа, особено за кожа со несовршености и флеки. Состојки: Water / Aqua, Glycerin, Betaine.. Category: Product #: 106161 Regular price: 349 ден. 349
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341