Распродадено
 Revuele Niacinamide 15% Serum 30ml

Revuele Niacinamide 15% Serum 30ml

398 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 106192
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Чекор #2 Моќен серум, со висока концентрација на ниацинамид, за осветлување на кожата и регулирање на себумот. Таргетира: флеки, проширени пори, нерамна текстура и тен со изразени пигментирани дамки. Честата и редовна употреба видливо ја подобрува состојбата на кожата и води кон здрав изглед. Годи на сите типови кожи, но особено за кожа со прекумерно лачење себум, флеки, проширени пори и нерамна површина.

СостојкиWater / Aqua, Vitamin B3 / Niacinamide, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Disodium EDTA.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Revuele Niacinamide 15% Serum 30ml Чекор #2 Моќен серум, со висока концентрација на ниацинамид, за осветлување на кожата и регулирање на себумот. Таргетира: флеки, проширени пори, нерамна текстура и тен со изразени пигментирани дамки. Честата и редовна употреба видливо ја подобрува состојбата на кожата и води кон здрав изглед. Годи на сите типови кожи, но особено за кожа со прекумерно лачење себум, флеки, проширени пори и нерамна п.. Category: Product #: 106192 Regular price: 398 ден. 398
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341