Revuele - Slim & Detox Anti-celullite Thermo Serum Concentrate

Revuele - Slim & Detox Anti-celullite Thermo Serum Concentrate

323 ден.538 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 901110
Достапност: На залиха
Количина:

Интензивен серум концентрат кој превентивно делува и спречува појава на целулит, ја подобрува циркулацијата, еластичноста на мускулите, ја измазнува кожата на телото по површината.

Состојки: Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Potassium Cetyl Phosphate, Centella Asiatica Extract, Caffeine, Algae Extract, Carnitine, Salicylic Acid, Panthenol, Disodium Rutinyl Disulfate, Triethanolamine, Peg-8, Peg/Ppg-18/18 Dimethicone, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Glyceryl Stearate, Glycerin, Dipropylene Glycol, Commiphora Mukul Resin Extract, Coleus Forskohlii Root Extract, Cyclopentasiloxane, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Perfum, Disodium Edta, Vanillyl Butyl Ether, Bht. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Revuele - Slim & Detox Anti-celullite Thermo Serum Concentrate Интензивен серум концентрат кој превентивно делува и спречува појава на целулит, ја подобрува циркулацијата, еластичноста на мускулите, ја измазнува кожата на телото по површината. Состојки: Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Potassium Cetyl Phosphate, Centella Asiatica Extract, Caffeine, Algae Extract, Carnitine, Salicylic Acid, Panthenol, Disodium Rutinyl Disulfat.. Category: Product #: 901110 Regular price: 323 ден. 538
323
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341