Revuele Vitamin C Cream cleanser 150ml

Revuele Vitamin C Cream cleanser 150ml

535 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 106239
Достапност: На залиха
Количина:

Чекор #1 во рутината за блескава кожа - Кремав чистач за лице со лесно пенлива формула, за нежно отстранување на шминка, мрсни траги и нечистотии, без да ја наруши природната бариера на кожата, одржувајќи ја хидрирана и мека. Го подобрува тенот, ја осветлува кожата и дава енергија, видливо ја освежува и го подобрува сјајот. За сите типови кожа, а особено за дехидрирана кожа, уморна, без енергија и сјај.

СостојкиWater / Aqua, Myristic Acid, Stearic Acid, Glycerin, Vitamin C / Sodium Ascorbyl Phosphate, Potassium Hydroxide, Inulin, Alpha-Glucan Оligosaccharide, Allantoin, Bisabolol, Fragrance / Parfum.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Revuele Vitamin C Cream cleanser 150ml Чекор #1 во рутината за блескава кожа - Кремав чистач за лице со лесно пенлива формула, за нежно отстранување на шминка, мрсни траги и нечистотии, без да ја наруши природната бариера на кожата, одржувајќи ја хидрирана и мека. Го подобрува тенот, ја осветлува кожата и дава енергија, видливо ја освежува и го подобрува сјајот. За сите типови кожа, а особено за дехидрирана кожа, уморна, без енергија и.. Category: Product #: 106239 Regular price: 535 ден. 535
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341