Сет за посебна нега на лице - JUST Collagen Amino Acids + HA + JUST Rose Water Avocado Oil Eye + Face Toner Witch Hazel Extract

Сет за посебна нега на лице - JUST Collagen Amino Acids + HA + JUST Rose Water Avocado Oil Eye + Face Toner Witch Hazel Extract

660 ден.1.100 ден.
Шифра на производ: 0000001
Достапност: На залиха
Количина:

Сет за посебна нега на лице. Комбинацијата од три производа ја намалува видливоста на тенките мимични линии и го одложува нивното појавување, а кожата добива помлад изглед. 

1. JUST Collagen Amino Acids + HA 30ml - Нанесете малку капки на чиста кожа, наутро или навечер. Масирајте додека не се апсорбира.

2. JUST Rose Water Avocado Oil Eye Care Cream 50ml - Интензивен крем за прихранување на нежната кожа околу очите. Нанесете мала маст околу очите и масирајте додека не се апсорбира.

3. Face Toner Revitalizing Witch Hazel Extract + Rose Water 400ml - Ревитализирачки тонер за лице со екстракт од вештерска леска за чистење и тонизирање на лицето, отстранување на вишокот себум и намалување на порите.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Сет за посебна нега на лице - JUST Collagen Amino Acids + HA + JUST Rose Water Avocado Oil Eye + Face Toner Witch Hazel Extract Сет за посебна нега на лице. Комбинацијата од три производа ја намалува видливоста на тенките мимични линии и го одложува нивното појавување, а кожата добива помлад изглед.  1. JUST Collagen Amino Acids + HA 30ml - Нанесете малку капки на чиста кожа, наутро или навечер. Масирајте додека не се апсорбира. 2. JUST Rose Water Avocado Oil Eye Care Cream 50ml - Интензивен крем за прихранување на н.. Category: Product #: 0000001 Regular price: 660 ден. 1.100
660
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341