So Smooch Hot Pink EDP 30ml

So Smooch Hot Pink EDP 30ml

597 ден.
Производител: Miss So…?
Шифра на производ: 24253
Достапност: На залиха
Количина:

Жешкo розово- инспириран од заводлива, шармантна и неосвојива жена која е и спонтана и смела истовремено. Горни ноти - малина, црна рибизла, бергамот + цветни свежи ноти на јасмин, црвена роза и слива. За крај- слатка ванила и сандалово дрво.

*Шишенцата се рециклираат

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Miss So…? So Smooch Hot Pink EDP 30ml Жешкo розово- инспириран од заводлива, шармантна и неосвојива жена која е и спонтана и смела истовремено. Горни ноти - малина, црна рибизла, бергамот + цветни свежи ноти на јасмин, црвена роза и слива. За крај- слатка ванила и сандалово дрво. *Шишенцата се рециклираат .. Category: Product #: 24253 Regular price: 597 ден. 597
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341