So Smooch Vixen EDP 30ml

So Smooch Vixen EDP 30ml

597 ден.
Производител: Miss So…?
Шифра на производ: 24451
Достапност: На залиха
Количина:

Ослободете ја вашата внатрешна бомба и прегрнете ја страста со доминантните ноти на црна рибизла, ѓумбир и со нота на топло кафе, проследено со арома на слатко тофи, ликер, бадем и зрно тонка.

Ти си мистериозна, ти си моќна, ти си Виксен.

*Шишенцата се рециклираат

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: парфем
Miss So…? So Smooch Vixen EDP 30ml Ослободете ја вашата внатрешна бомба и прегрнете ја страста со доминантните ноти на црна рибизла, ѓумбир и со нота на топло кафе, проследено со арома на слатко тофи, ликер, бадем и зрно тонка. Ти си мистериозна, ти си моќна, ти си Виксен. *Шишенцата се рециклираат .. Category: Product #: 24451 Regular price: 597 ден. 597
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341