KISS So Wispy Lash 03
  • KISS So Wispy Lash 03

KISS So Wispy Lash 03

475 ден.
Производител: KISS
Шифра на производ: 96733
Достапност: На залиха
Количина:

Вештачки трепки за истакнување на волуменот на природните трепки. Изработени се од 100% природни висококвалитетни влакна.

KISS производите овозможуваат, за само неколку минути да постигнете гламурозен ефект на очите, благодарение на трепките, кои се изработени по најсовремена технологија. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
KISS KISS So Wispy Lash 03 Вештачки трепки за истакнување на волуменот на природните трепки. Изработени се од 100% природни висококвалитетни влакна. KISS производите овозможуваат, за само неколку минути да постигнете гламурозен ефект на очите, благодарение на трепките, кои се изработени по најсовремена технологија.  .. Category: Product #: 96733 Regular price: 475 ден. 475
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341