Распродадено
Treaclemoon Raspberry Kiss Body Scrub - Пилинг за тело 225ml

Treaclemoon Raspberry Kiss Body Scrub - Пилинг за тело 225ml

298 ден.
Производител: Treaclemoon
Шифра на производ: 271
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Нежен, а моќен пилинг за сите типови кожа со природни кокосови лушпи со долготраен, неодолив сладок мирис на свежи малини. За здрава, мека и свиленкасто мазна кожа. Заштита и нега на кожата пред сончање, бричење...ВЕГАН 

СостојкиAqua (Water), Hydrated Silica, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Carbomer, Cocos Nucifera (Coconut) Shell Powder, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Linalool, Glycerin, Rubus Idaeus Fruit Extract, Hexylene Glycol, CI 17200.         

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Treaclemoon Treaclemoon Raspberry Kiss Body Scrub - Пилинг за тело 225ml Нежен, а моќен пилинг за сите типови кожа со природни кокосови лушпи со долготраен, неодолив сладок мирис на свежи малини. За здрава, мека и свиленкасто мазна кожа. Заштита и нега на кожата пред сончање, бричење...ВЕГАН  Состојки: Aqua (Water), Hydrated Silica, Cetearyl Alcohol, Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Butyrospermum Parkii (Sh.. Category: Product #: 271 Regular price: 298 ден. 298
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341