Treaclemoon Spiced Gingerbread Biscuit Shower & Bath Gel Special Edition - Гел за туширање 500ml

Treaclemoon Spiced Gingerbread Biscuit Shower & Bath Gel Special Edition - Гел за туширање 500ml

213 ден.305 ден.
Производител: Treaclemoon
Шифра на производ: 435
Достапност: На залиха
Количина:

Гел за туширање со кремаста и лесна текстура - совршена комбинација со екстракти од ѓумбир и уникатни слатки зачини за совршено мазна хидрирана кожа со долготраен пријатен мирис - SPECIAL EDITION

Шишето е направено од 100% рециклирана пластика поврзана со океанот, веганска и без суровост. Без парабени и глутен.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Treaclemoon Treaclemoon Spiced Gingerbread Biscuit Shower & Bath Gel Special Edition - Гел за туширање 500ml Гел за туширање со кремаста и лесна текстура - совршена комбинација со екстракти од ѓумбир и уникатни слатки зачини за совршено мазна хидрирана кожа со долготраен пријатен мирис - SPECIAL EDITION Шишето е направено од 100% рециклирана пластика поврзана со океанот, веганска и без суровост. Без парабени и глутен.   .. Category: Product #: 435 Regular price: 213 ден. 305
213
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341