Распродадено
TRENDY CREAM ULTRA 30 CANDY PINK Полу постојана крем боја 30 ЦИКЛАМА
  • TRENDY CREAM ULTRA 30 CANDY PINK Полу постојана крем боја 30 ЦИКЛАМА

TRENDY CREAM ULTRA 30 CANDY PINK Полу постојана крем боја 30 ЦИКЛАМА

97 ден.
Производител: VENITA
Шифра на производ: 19120
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Кремасти полупостојани тонери, идеални за боење цела коса или за креативни ефекти. Нјадолготрајни и најконтрастни ефекти се постигнуваат на посветла коса. 0% амнијак и оксиданси

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
VENITA TRENDY CREAM ULTRA 30 CANDY PINK Полу постојана крем боја 30 ЦИКЛАМА Кремасти полупостојани тонери, идеални за боење цела коса или за креативни ефекти. Нјадолготрајни и најконтрастни ефекти се постигнуваат на посветла коса. 0% амнијак и оксиданси .. Category: Product #: 19120 Regular price: 97 ден. 97
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341