VENITA ANTI-YELLOW SILVER – Anti-yellow неутрализатор - Сребрен 200 ml
  • VENITA ANTI-YELLOW SILVER – Anti-yellow неутрализатор - Сребрен 200 ml

VENITA ANTI-YELLOW SILVER – Anti-yellow неутрализатор - Сребрен 200 ml

189 ден.
Производител: VENITA
Шифра на производ: 18925
Достапност: На залиха
Количина:

Лосион за ревитализирање на бојата и за успешно матирање на жолтите одблесоци кај светла, руса, осветлена, бланширана, но и природно побелена коса.

• ги корегираат жолтите тонови
• ги истакнуваат сребрените, сивите и розовите тонови
• интензитетот и трајноста на бојата зависат од употребената количина

Достапна во три тонови:

• СРЕБРЕН ревитализатор – создава сребрени тонови
• PINK ревитализатор – создава розови тонови
• ЛАВАНДА ревитализатор – создава лаванда тонови

Не се измива. Не содржат алкохол, парабени и мириси.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

VENITA VENITA ANTI-YELLOW SILVER – Anti-yellow неутрализатор - Сребрен 200 ml Лосион за ревитализирање на бојата и за успешно матирање на жолтите одблесоци кај светла, руса, осветлена, бланширана, но и природно побелена коса. • ги корегираат жолтите тонови • ги истакнуваат сребрените, сивите и розовите тонови • интензитетот и трајноста на бојата зависат од употребената количина Достапна во три тонови: • СРЕБРЕН ревитализатор – создава сребрени тонови • PINK реви.. Category: Product #: 18925 Regular price: 189 ден. 189
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341