REVUELE Apothecary Beauty Sleep Potion 30ml
  • REVUELE Apothecary Beauty Sleep Potion 30ml

REVUELE Apothecary Beauty Sleep Potion 30ml

355 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102699
Достапност: На залиха
Количина:

Прихранување, регенерација, смирување

Прихранувачки серум кој интензивно делува за време на спиење.

“Напиток” збогатен со масла од: арган + авокадо + лаванда - ја регенерира кожата во текот на ноќта, за наутро да биде сјајна со здрав изглед. Терапевтскиот мирис помага да се намали секојдневниот стрес и овозможува мирен сон.

За сува, мрсна и нормална кожа.

Состојки: Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate/Caprate, Argania Spinosa Kernel Oil, Persea Gratissima Oil, Tocopheryl Acetate, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Bht, Linalool, Limonene.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE Apothecary Beauty Sleep Potion 30ml Прихранување, регенерација, смирување Прихранувачки серум кој интензивно делува за време на спиење. “Напиток” збогатен со масла од: арган + авокадо + лаванда - ја регенерира кожата во текот на ноќта, за наутро да биде сјајна со здрав изглед. Терапевтскиот мирис помага да се намали секојдневниот стрес и овозможува мирен сон. За сува, мрсна и нормална кожа. Состојки: Caprylic/Capric Trig.. Category: Product #: 102699 Regular price: 355 ден. 355
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341