FACE TONER HYDRATING WITCH HAZEL EXTRACT + COCONUT WATER

FACE TONER HYDRATING WITCH HAZEL EXTRACT + COCONUT WATER

179 ден.295 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 102958
Достапност: На залиха
Количина:

ХИДРАТАНТЕН ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ со екстракт од вештерска леска за чистење и тонизирање на лицето, отстранување на вишокот себум, намалување на порите + збогатен со кокосова вода за силна хидратантна акција која спречува прекумерно сушење на кожата. ЗА СУВА, ДЕХИДРИРАНА И УМОРНА КОЖА

FACE TONER- ALCOHOL FREE- Линијата од 3 различни видови тонери-Изобилство од растителни екстракти од вештерска леска која со векови е позната како моќен природен тонер, со изразена моќ да ја чисти и затегнува кожата, да ги намалува порите и истовремено да ја смирува. Дополнителните екстракти само го засилуваат делувањето. БЕЗ АЛКОХОЛ.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele FACE TONER HYDRATING WITCH HAZEL EXTRACT + COCONUT WATER ХИДРАТАНТЕН ТОНЕР ЗА ЛИЦЕ со екстракт од вештерска леска за чистење и тонизирање на лицето, отстранување на вишокот себум, намалување на порите + збогатен со кокосова вода за силна хидратантна акција која спречува прекумерно сушење на кожата. ЗА СУВА, ДЕХИДРИРАНА И УМОРНА КОЖА FACE TONER- ALCOHOL FREE- Линијата од 3 различни видови тонери-Изобилство од растителни екстракти од вештерска леска ко.. Category: Product #: 102958 Regular price: 179 ден. 179 Available from: torba.mk