JUST Daily Routine сет за дневна препорачана рутина
  • JUST Daily Routine сет за дневна препорачана рутина
  • JUST Daily Routine сет за дневна препорачана рутина

JUST Daily Routine сет за дневна препорачана рутина

1.015 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 103801
Достапност: На залиха
Количина:

Прв чекор – Утринска енергија

Наутро, откако нежно ќе ја исчистите кожата и ќе ја исушите со тапкање, започнете со доза енергија за пределот околу очите – REVOX B77 JUST Caffeine 5%. Со врвовите на прстите нежно нанесете неколку капки од серумот околу очите и оставете да се впие.

Резултат: моментално затегнување и видливо тонирање на кожата. За само неколку минути ќе изгледате поразбудено и свежо, а кожата околу очите ќе изгледа се подобро и подобро со секој изминат ден.

 

Втор чекор – Хидратација

Следно, време е за длабинска хидратација со REVOX B77 JUST Hyaluronic Acid 5%, масирајте го вашето лице со овој лесен флуид и дозволете да ја подобри хидратацијата на кожата.

Резултат: полн, мазен и блескав изглед преку целиот ден. И најдобриот дел: помалку видливи брчки и фини линии.

 

Трет чекор – Мазен финиш

На крај, задржете ја сета таа влажност во вашата кожа, со што ќе ја направите уште пополна и понежна со REVOX B77 JUST Squalane. Направете брза подмладувачка масажа на лицето со само неколку капки од ова ултра-лесно масло.

Резултат: вашата кожа ќе биде нахранета и смирена, и ќе изгледа изненадувачки свиленкасто и мазно.

 

НАПОМЕНА: Можна е нетолеранција на производот. Ве молиме внимателно прочитајте ги упатствата и придржувајте се до истите.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX JUST Daily Routine сет за дневна препорачана рутина Прв чекор – Утринска енергија Наутро, откако нежно ќе ја исчистите кожата и ќе ја исушите со тапкање, започнете со доза енергија за пределот околу очите – REVOX B77 JUST Caffeine 5%. Со врвовите на прстите нежно нанесете неколку капки од серумот околу очите и оставете да се впие. Резултат: моментално затегнување и видливо тонирање на кожата. За само неколку минути ќе изгледате поразбудено и .. Category: Product #: 103801 Regular price: 1.015 ден. 1.015
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341