Распродадено
Be Nova Mango Set

Be Nova Mango Set

885 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 383654
Достапност: In Stock
Количина:

Пена за миење лице - 100 мл - за темелно чистење и ултра хидратација на лицето со екстракти од манго + хијалуронска киселина и алантоин за мека и нежна кожа

Тонер за лице - 150мл - со алое вера + пантенол ја одржува рН вредноста на балансирано ниво

Подарок масло за капење - микс од природни масла - 50мл  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear Be Nova Mango Set Пена за миење лице - 100 мл - за темелно чистење и ултра хидратација на лицето со екстракти од манго + хијалуронска киселина и алантоин за мека и нежна кожа Тонер за лице - 150мл - со алое вера + пантенол ја одржува рН вредноста на балансирано ниво Подарок масло за капење - микс од природни масла - 50мл   .. Category: Product #: 383654 Regular price: 885 ден. 885
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341