Miss SO…? Love Potion EAU Fraiche 50ml

Miss SO…? Love Potion EAU Fraiche 50ml

695 ден.
Производител: Miss So…?
Шифра на производ: 18894
Достапност: На залиха
Количина:

Дозволете си да бидете маѓепсани од Miss SO...?Love Potion Eau Fraiche 50ml. Неоправданите ноти на мешавина од шумски бобинки и јаболко, со неодолива основа од јасмин, овој мирис ќе ве остави во магија. Останете под неговата магија со последните слоеви сандалово дрво и мошус.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Miss So…? Miss SO…? Love Potion EAU Fraiche 50ml Дозволете си да бидете маѓепсани од Miss SO...?Love Potion Eau Fraiche 50ml. Неоправданите ноти на мешавина од шумски бобинки и јаболко, со неодолива основа од јасмин, овој мирис ќе ве остави во магија. Останете под неговата магија со последните слоеви сандалово дрво и мошус. .. Category: Product #: 18894 Regular price: 695 ден. 695
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341