Miss SO…? Secret Crush EAU Fraiche 50ml

Miss SO…? Secret Crush EAU Fraiche 50ml

695 ден.
Производител: Miss So…?
Шифра на производ: 18818
Достапност: На залиха
Количина:

Прегрнете ги вашите чувства со полиња со божур и цветови од цреша, пред да бидете обвиткани во овошните ноти на зацрвенета кајсија. Слаткото издание на килибар и мошус ќе ве натера да се заљубите во овој парфем.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Miss So…? Miss SO…? Secret Crush EAU Fraiche 50ml Прегрнете ги вашите чувства со полиња со божур и цветови од цреша, пред да бидете обвиткани во овошните ноти на зацрвенета кајсија. Слаткото издание на килибар и мошус ќе ве натера да се заљубите во овој парфем. .. Category: Product #: 18818 Regular price: 695 ден. 695
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341