CYS NOURISHING OILS: MORINGA OIL - SERUM
  •  CYS NOURISHING OILS: MORINGA OIL - SERUM

CYS NOURISHING OILS: MORINGA OIL - SERUM

339 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 101722
Достапност: На залиха
Количина:

Серум со масло од моринга, кое помага да се намали изразеноста на брчките, да се успори процесот на стареење и го неутрализира негативното дејството на слободните радикали. Ја штити кожата од надворечното загадување. Одличен чистач на кожата кој брзо го враќа сјајот на кожата.

Начин на употреба:

Нанесете 4-5 капки масло наутро или навечер на чиста кожа, нежно масирајте додека не се апсорбира целосно.

Состав:

Caprylic/ Capric Triglyceride, Moringa Oleifera Seed Oil, Coco –Caprylate/ Caprate, Tocopheryl Acetate, BHT.

ЗА СУВА, УМОРНА И БЕЗЖИВОТНА КОЖА

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Revuele CYS NOURISHING OILS: MORINGA OIL - SERUM Серум со масло од моринга, кое помага да се намали изразеноста на брчките, да се успори процесот на стареење и го неутрализира негативното дејството на слободните радикали. Ја штити кожата од надворечното загадување. Одличен чистач на кожата кој брзо го враќа сјајот на кожата. Начин на употреба: Нанесете 4-5 капки масло наутро или навечер на чиста кожа, нежно масирајте додека не се апсорбира.. Category: Product #: 101722 Regular price: 339 ден. 339
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341