Распродадено
3 Phase Treatment Nail & Cuticle - 3 Фазен третман за нокти и кутикули со витамини Е и Ц 11ml
  • 3 Phase Treatment Nail & Cuticle - 3 Фазен третман за нокти и кутикули со витамини Е и Ц 11ml

3 Phase Treatment Nail & Cuticle - 3 Фазен третман за нокти и кутикули со витамини Е и Ц 11ml

397 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 37038
Достапност: Out Of Stock
Количина:

3 Фазен третман за нокти и кутикули:

Транспарентна фаза - Масло за прихранување и нега на сувите кутикули

Жолта фаза - Витамини Е и Ц кои стимулираат регенерирање на ноктите

Розева фаза-прихранување - Ги заштитува ноктите од кршење и расцветување.

 

Начин на употреба: Протресете го шишето пред употреба. Нанесете го маслото со четката. Темелно втријте го маслото во кожата и ноктите. За секојдневна употреба. Производот треба да биде заштитен од светлина.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear 3 Phase Treatment Nail & Cuticle - 3 Фазен третман за нокти и кутикули со витамини Е и Ц 11ml 3 Фазен третман за нокти и кутикули: Транспарентна фаза - Масло за прихранување и нега на сувите кутикули Жолта фаза - Витамини Е и Ц кои стимулираат регенерирање на ноктите Розева фаза-прихранување - Ги заштитува ноктите од кршење и расцветување.   Начин на употреба: Протресете го шишето пред употреба. Нанесете го маслото со четката. Темелно втријте го маслото во кожата и ноктите. .. Category: Product #: 37038 Regular price: 397 ден. 397
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341