Распродадено
Eyelash & brow-Growth stimulating Serum - Серум за трепки и веѓи 3ml
  • Eyelash & brow-Growth stimulating Serum - Серум за трепки и веѓи 3ml

Eyelash & brow-Growth stimulating Serum - Серум за трепки и веѓи 3ml

1.115 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 35422
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Подолги, поцврсти и погусти за 6 недели. Дерматолошки тестирани.

*Не содржат алкохол, парабени и мирис.

Начин на употреба: Отстранете ја шминката од лицето или доколку носите леќи, отстранете ги. Нанесете го серумот директно на кожата на работ на горниот очен капак во коренот на трепките (како кога нанесувате течен ајлајнер). За погусти веѓи, нанесете од серумот на веѓите. 

СоставPurified Water, Hyaluron Acid, Collagen, Cucurbita Pepo Pumpkin Seed Extract, Myristoyl Pentapeptide-17, Sphingolipid, Arginine.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear Eyelash & brow-Growth stimulating Serum - Серум за трепки и веѓи 3ml Подолги, поцврсти и погусти за 6 недели. Дерматолошки тестирани. *Не содржат алкохол, парабени и мирис. Начин на употреба: Отстранете ја шминката од лицето или доколку носите леќи, отстранете ги. Нанесете го серумот директно на кожата на работ на горниот очен капак во коренот на трепките (како кога нанесувате течен ајлајнер). За погусти веѓи, нанесете од серумот на веѓите.  Состав: Purifi.. Category: Product #: 35422 Regular price: 1.115 ден. 1.115
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341