Распродадено
REVUELE NAIL THERAPY-REPAIRING BOOSTER-VITAMIN COMPLEX-ВИТАМИНСКИ КОМПЛЕКС

REVUELE NAIL THERAPY-REPAIRING BOOSTER-VITAMIN COMPLEX-ВИТАМИНСКИ КОМПЛЕКС

183 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103788
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Интензивна формула за зајакнување на површината на ноктите. Збогатен со витамини А и Е како и лупин екстракт, што го прави совршен за меки, кршливи и слаби нокти. Го подига нивото на кератинот, длабински ги хидратира ноктите и ги заштитува од коренот до врвот.

Начин на употреба:

Нанесувајте двапати на ден, тријте преку плочката  и кутикулата (ноктите не треба да бидат лакирани)сè додека не се апсорбира целосно. За најдобри резултати, користете четири недели.

Состав:

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Trisodium Phosphate, Panthenol, Carbomer, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tetrasodium Disuccinoyl Cysteine, Mannitol, Hydrolyzed Lupine Protein, Benzophenone-4, Cellulose, Parfum, Ethylhexylglyceryn, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Soy Protein, Saccharomyces/ Magnesium Ferment, Hydroxypropym Methylcellulose, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Saccharomyces/ Iron Ferment, Saccharomyces/ Cooper Ferment, Saccharomyces/Silicon Ferment, Saccharomyces/Zinc Ferment, Tocopherol, CI 15510.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE NAIL THERAPY-REPAIRING BOOSTER-VITAMIN COMPLEX-ВИТАМИНСКИ КОМПЛЕКС Интензивна формула за зајакнување на површината на ноктите. Збогатен со витамини А и Е како и лупин екстракт, што го прави совршен за меки, кршливи и слаби нокти. Го подига нивото на кератинот, длабински ги хидратира ноктите и ги заштитува од коренот до врвот. Начин на употреба: Нанесувајте двапати на ден, тријте преку плочката  и кутикулата (ноктите не треба да бидат лакирани)сè додека не с.. Category: Product #: 103788 Regular price: 183 ден. 183
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341