Распродадено
Nike Woman Loving Floral 30ml

Nike Woman Loving Floral 30ml

498 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 869753
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Суптилност и сензуалност за градот.

Елегантно овошната и цветна врвна нота, свежа и суптилна, полека се вклопува со мед и пралина, создавајќи непогрешливо женски и дрзок мирис. Неговата мека основна нота му дава на овој парфем посебен карактер да се соочи со денот во градот со цврсти и одлучни чекори.

Мирисен тренд: за овошни сладокусци.

Основни ноти: мошус,ванила, пачули и пралини.

Средни ноти: портокалов цвет, мед и јасмин.

Крајни ноти: лубеница, бергамот и портокал.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Nike Nike Woman Loving Floral 30ml Суптилност и сензуалност за градот. Елегантно овошната и цветна врвна нота, свежа и суптилна, полека се вклопува со мед и пралина, создавајќи непогрешливо женски и дрзок мирис. Неговата мека основна нота му дава на овој парфем посебен карактер да се соочи со денот во градот со цврсти и одлучни чекори. Мирисен тренд: за овошни сладокусци. Основни ноти: мошус,ванила, пачули и пралини. Ср.. Category: Product #: 869753 Regular price: 498 ден. 498
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341