Распродадено
Nike Woman Sweet Blossom Edt 30ml

Nike Woman Sweet Blossom Edt 30ml

498 ден.
Производител: Nike
Шифра на производ: 869777
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Слатка експлозија на цветни и овошни навестувања кои те носат далеку од раздвижената метропола и го олеснуваат вознемирувачкиот ритам на градот.

Во овој мирис се појавуваат црвени овошки во комбинација со нежни бели цветови и вкусни бадеми. Парфем што те обвива во дрвена аура на опоен килибар, нудејќи мирен рај на зајдисонце.

Мирисен тренд: Килибарно овошно цветен.

Основни ноти: кедар, килибар,ванила и мошус.

Средни ноти: праска, бадем, бели цветови.

Крајни ноти: роза, јинг-јанг, црвени бобинки и црна рибизла.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Nike Nike Woman Sweet Blossom Edt 30ml Слатка експлозија на цветни и овошни навестувања кои те носат далеку од раздвижената метропола и го олеснуваат вознемирувачкиот ритам на градот. Во овој мирис се појавуваат црвени овошки во комбинација со нежни бели цветови и вкусни бадеми. Парфем што те обвива во дрвена аура на опоен килибар, нудејќи мирен рај на зајдисонце. Мирисен тренд: Килибарно овошно цветен. Основни ноти: кедар, ки.. Category: Product #: 869777 Regular price: 498 ден. 498
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341