Распродадено
Novaclear Hydro Facial Tonic - Тоник за дехидрирана кожа 100ml
  • Novaclear Hydro Facial Tonic - Тоник за дехидрирана кожа 100ml

Novaclear Hydro Facial Tonic - Тоник за дехидрирана кожа 100ml

299 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 84606
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Тоник за дехидрирана кожа, со екстракти од ориз и ленено семе +  млечна киселина и пантенол. Комбинација која хидрира и ја подобрува текстурата на кожата. Хидрирана кожа, спремна за понатамошна нега.

Состојки: Aqua, Glycerin, Oryza Sativa Extract, Linum Usitatissimum Seed Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lactic Acid, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear Novaclear Hydro Facial Tonic - Тоник за дехидрирана кожа 100ml Тоник за дехидрирана кожа, со екстракти од ориз и ленено семе +  млечна киселина и пантенол. Комбинација која хидрира и ја подобрува текстурата на кожата. Хидрирана кожа, спремна за понатамошна нега. Состојки: Aqua, Glycerin, Oryza Sativa Extract, Linum Usitatissimum Seed Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Panthenol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Lactic Acid, Disodiu.. Category: Product #: 84606 Regular price: 299 ден. 299
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341