Распродадено
NOVACLEAR HYDRO Lip Balm - Хидратантен балзам за усни
  • NOVACLEAR HYDRO Lip Balm - Хидратантен балзам за усни

NOVACLEAR HYDRO Lip Balm - Хидратантен балзам за усни

249 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 81391
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Хидратантен балзам за усни со хијалуронска киселина. Збогатен со пчелин восок, памуково масло и витамин Е, брзо ја омекнува кожата на усните и го одржува хидробалансот.

Состав: Isostearyl Isostearate, Synthetic Beeswax, Caprylyl Methicone, Candelilla Cera, Lanolin, Gossypium Herbaceum Seed Oil, C10-18 Triglycerides, Butyrospermum Parkii Butter, Copernicia Cerifera Cera, Ozokerite, Paraffinum Liquidum, Canola Oil, Parfum, Tocopheryl Acetate, Isohexadecane, BIS-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Ethylene/Propylene/Styrene, Copolymer, Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Cyclopentasiloxane, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Tripeptide-1, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Octyldodecanol, Lecithin, Arachidyl Propionate, Retinyl Palmitate, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Ethyl Oleate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear NOVACLEAR HYDRO Lip Balm - Хидратантен балзам за усни Хидратантен балзам за усни со хијалуронска киселина. Збогатен со пчелин восок, памуково масло и витамин Е, брзо ја омекнува кожата на усните и го одржува хидробалансот. Состав: Isostearyl Isostearate, Synthetic Beeswax, Caprylyl Methicone, Candelilla Cera, Lanolin, Gossypium Herbaceum Seed Oil, C10-18 Triglycerides, Butyrospermum Parkii Butter, Copernicia Cerifera Cera, Ozokerite, Paraffinum Li.. Category: Product #: 81391 Regular price: 249 ден. 249
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2023. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341