PREMIUM LOTION INTENSE 5x HA SUPER DEEP HYDRATOR 5 Types of Hyaluronic Acid

PREMIUM LOTION INTENSE 5x HA SUPER DEEP HYDRATOR 5 Types of Hyaluronic Acid

1.189 ден.
Производител: Premium Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 58829
Достапност: На залиха
Количина:

Моќен хидратантен лосион, без мирис со 5 типа хијалуронска киселина кои инстантно продираат во сите слоеви на кожата и брзо го активираат и стимулираат природниот процес на хидратација. Уникатната формула LOCK-in-Moist, овозможува долготрајно одржување на високото ниво на хидратација во сите слоеви на кожата- 150 мл.Моќен хидратантен лосион, без мирис со 5 типа хијалуронска киселина кои инстантно продираат во сите слоеви на кожата и брзо го активираат и стимулираат природниот процес на хидратација. Уникатната формула LOCK-in-Moist, овозможува долготрајно одржување на високото ниво на хидратација во сите слоеви на кожата- 150 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Premium Hada Labo Tokyo PREMIUM LOTION INTENSE 5x HA SUPER DEEP HYDRATOR 5 Types of Hyaluronic Acid Моќен хидратантен лосион, без мирис со 5 типа хијалуронска киселина кои инстантно продираат во сите слоеви на кожата и брзо го активираат и стимулираат природниот процес на хидратација. Уникатната формула LOCK-in-Moist, овозможува долготрајно одржување на високото ниво на хидратација во сите слоеви на кожата- 150 мл.Моќен хидратантен лосион, без мирис со 5 типа хијалуронска киселина кои инстантно .. Category: Product #: 58829 Regular price: 1.189 ден. 1.189 Available from: torba.mk