HADA LABO PREMIUM EXTREME SKIN REGENERATOR 5 x HA NIGHT SUPER CREAM 5 Types of Hyaluronic Acid

HADA LABO PREMIUM EXTREME SKIN REGENERATOR 5 x HA NIGHT SUPER CREAM 5 Types of Hyaluronic Acid

1.288 ден.
Производител: Premium Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 58836
Достапност: На залиха
Количина:

Интензивен, регенерирачки НОЌЕН крем- комбинација од 5 типа хијалуронска киселина + врвна хијалуронска киселина во маслени капсули, кои со посебна јапонска технологија инстантно продираат во сите слоеви на кожата и ја одржуваат хидратацијата во текот на ноќта. Видливи ефекти наутро: хидрирана, измазнета и мека кожа- 50 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Premium Hada Labo Tokyo HADA LABO PREMIUM EXTREME SKIN REGENERATOR 5 x HA NIGHT SUPER CREAM 5 Types of Hyaluronic Acid Интензивен, регенерирачки НОЌЕН крем- комбинација од 5 типа хијалуронска киселина + врвна хијалуронска киселина во маслени капсули, кои со посебна јапонска технологија инстантно продираат во сите слоеви на кожата и ја одржуваат хидратацијата во текот на ноќта. Видливи ефекти наутро: хидрирана, измазнета и мека кожа- 50 мл. .. Category: Product #: 58836 Regular price: 1.288 ден. 1.288 Available from: torba.mk