HADA LABO PREMIUM ULTRA FIRMING BOOSTER 5 x HA DAY CREAM in MILK

HADA LABO PREMIUM ULTRA FIRMING BOOSTER 5 x HA DAY CREAM in MILK

1.288 ден.
Производител: Premium Hada Labo Tokyo
Шифра на производ: 62963
Достапност: На залиха
Количина:

ДНЕВЕН хидратантен и затегнувачки крем за лице со млечна текстура. Ултра богата α- гел формула, со 5 типа хијалуронска киселина + церамиди + сакран џиновски полисахарид екстрахиран од ретки алги од изворска вода. Одлична хидратантна подлога за шминка - 50 мл.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

Premium Hada Labo Tokyo HADA LABO PREMIUM ULTRA FIRMING BOOSTER 5 x HA DAY CREAM in MILK ДНЕВЕН хидратантен и затегнувачки крем за лице со млечна текстура. Ултра богата α- гел формула, со 5 типа хијалуронска киселина + церамиди + сакран џиновски полисахарид екстрахиран од ретки алги од изворска вода. Одлична хидратантна подлога за шминка - 50 мл. .. Category: Product #: 62963 Regular price: 1.288 ден. 1.288 Available from: torba.mk