Распродадено
Hand & Nail Cream - Крем за раце и нокти 40ml
  • Hand & Nail Cream - Крем за раце и нокти 40ml

Hand & Nail Cream - Крем за раце и нокти 40ml

118 ден.
Производител: NovaClear
Шифра на производ: 35361
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Крем за раце и нокти со витамин Е и кератин - за хидратација, прихранување и заштита од временски услови, како и од детергенти. Спречува пукање и расцветување на ноктите и особено годи на сува и чувствителна кожа.

Состав

Aqua, Stearic Acid, Paraffinum Liquidum, Sorbitol, Ricinus communis Seed Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol Soyate, glyceryl linoleate, glyceryl linolenate, Glyceryl Oleate, Triethanolamine, Dimethicone, Hydrolyzed Keratin, Tocopheryl Acetate, Lactic Acid, Propylparaben Methylparaben, Imidazolidinyl Urea, BHA, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
NovaClear Hand & Nail Cream - Крем за раце и нокти 40ml Крем за раце и нокти со витамин Е и кератин - за хидратација, прихранување и заштита од временски услови, како и од детергенти. Спречува пукање и расцветување на ноктите и особено годи на сува и чувствителна кожа. Состав:  Aqua, Stearic Acid, Paraffinum Liquidum, Sorbitol, Ricinus communis Seed Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol Soyate, glyceryl linoleate, glyceryl linol.. Category: Product #: 35361 Regular price: 118 ден. 118
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341