Распродадено
Revox Plex Рутина за коса

Revox Plex Рутина за коса

1.642 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 1000
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Едноставна рутина за нега на коса која овозможува длабинска хидратација и потхранување на влакната на косата. Revox Plex делува како волшебно стапче за нега и стилизирање на сите типови коса. 

Сетот се состои од пред-третман, шампон и регенератор за коса:

Step 3 или пред-третман е производ развиен за да ја надополни текстурата на оштетената или обоена коса. За разлика од производите за регенерација, овој третман делува така што ги обновува влакната на косата, ја подобрува текстурата и ја штити косата од кршење. Косата е посилна, посјајна и помазна уште од првата употреба. 

Step 4 или шампон - формулиран за длабока хидратација и регенерација на испуканата, оштетена или обоена коса и го одржува оптималниот хидробаланс. Нежно ги отстранува нечистотиите и наталожените маснотии од косата и скалпот, овозможувајќи  посилен, поздрав изглед на косата. 

Step 5 или регенератор - овозможува длабинска хидратација и потхранување на влакната на косата и интензивно ја поправа целокупната состојба на оштетена, како и на обоена  коса . Ја заштитува структура на влакната од штетните надворешни фактори, а истовремено помага да се намали кршењето, како и непријатното разлетување на косата. Кондиционерот го подобрува сјајот на бојата и додава луксузен сјај и текстура на косата, без да ја оптоварува. Косата станува поенергична, помазна и поздрава со секоја употреба.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX Revox Plex Рутина за коса Едноставна рутина за нега на коса која овозможува длабинска хидратација и потхранување на влакната на косата. Revox Plex делува како волшебно стапче за нега и стилизирање на сите типови коса.  Сетот се состои од пред-третман, шампон и регенератор за коса: Step 3 или пред-третман е производ развиен за да ја надополни текстурата на оштетената или обоена коса. За разлика од производите за реген.. Category: Product #: 1000 Regular price: 1.642 ден. 1.642
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341