Revox B77 Plex Blonde BOOST SHAMPOO - Step 4B 260ml
  • Revox B77 Plex Blonde BOOST SHAMPOO - Step 4B 260ml

Revox B77 Plex Blonde BOOST SHAMPOO - Step 4B 260ml

698 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 105676
Достапност: На залиха
Количина:

За што станува збор:

ПРОФЕСИОНАЛЕН ексклузивен шампон за русокоси. Ги неутрализира несаканите жолти и бакарни одблесоци, истакнувајќи ги русите нијанси, без да ја промени бојата во виолетова. Формулиран за одржување на оптимален баланс на влага, нежно ги чисти, зајакнува и навлажнува жедните русо обоени или бланширани прамени. Косата станува сјајна, мазна и лесна за стилизирање. Без сулфати. Пигментиран шампон сигурен и корисен за сите типови коса.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX Revox B77 Plex Blonde BOOST SHAMPOO - Step 4B 260ml За што станува збор: ПРОФЕСИОНАЛЕН ексклузивен шампон за русокоси. Ги неутрализира несаканите жолти и бакарни одблесоци, истакнувајќи ги русите нијанси, без да ја промени бојата во виолетова. Формулиран за одржување на оптимален баланс на влага, нежно ги чисти, зајакнува и навлажнува жедните русо обоени или бланширани прамени. Косата станува сјајна, мазна и лесна за стилизирање. Без сулфати. Пи.. Category: Product #: 105676 Regular price: 698 ден. 698
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341