REVOX JUST DEPILSTOP SERUM HAIRGOWTH INHIBITOR 20ml
  • REVOX JUST DEPILSTOP SERUM HAIRGOWTH INHIBITOR 20ml
  • REVOX JUST DEPILSTOP SERUM HAIRGOWTH INHIBITOR 20ml

REVOX JUST DEPILSTOP SERUM HAIRGOWTH INHIBITOR 20ml

419 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 102491
Достапност: На залиха
Количина:

СЕРУМ за минимизирање на растењето на несаканите влакненца. Иновативна формула со револуционерниот Kelisoft кој делува анти-инфламаторно директно во коренот на влакнотo и го намалува дијаметарот на влакното. Содржи молекuл на природna билка Chelidonine кој го успорува растењето на влакното и превентивно делува против нивниот раст.

Наменет и за женската и за машката популација.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341

REVOX REVOX JUST DEPILSTOP SERUM HAIRGOWTH INHIBITOR 20ml СЕРУМ за минимизирање на растењето на несаканите влакненца. Иновативна формула со револуционерниот Kelisoft кој делува анти-инфламаторно директно во коренот на влакнотo и го намалува дијаметарот на влакното. Содржи молекuл на природna билка Chelidonine кој го успорува растењето на влакното и превентивно делува против нивниот раст. Наменет и за женската и за машката популација. .. Category: Product #: 102491 Regular price: 419 ден. 419 Available from: torba.mk