REVOX Multi Peptides for Hair 30ml
  • REVOX Multi Peptides for Hair 30ml
  • REVOX Multi Peptides for Hair 30ml

REVOX Multi Peptides for Hair 30ml

379 ден.
Производител: REVOX
Шифра на производ: 105294
Достапност: На залиха
Количина:

Серум за коса со напредна формула со Biotinoyl Tripeptide која  делува во коренот на влакното за погуста и појака коса. Со комплексот Keratrix™, богат со био функционални олигопептиди, овој серум ја подобрува целокупната состојба на косата и скалпот. Лесна формула без силикони се впива во скалпот без да остави чувство на маснотија.

Корисен е за сите типови коса, но особено  се препорачува за проретчена, безживотна коса без волумен.

Ingredients: Water / Aqua, Glycerin (and) Provitamin B5 / Panthenol (and) Biotinoyl Tripeptide-1 (and) Trehalose (and) Caprylyl Glycol (and) Ethylhexylglycerin, Hydrolyzed Carob Tree Seed Extract / Hydrolyzed Ceratonia Siliqua Seed Extract (and) Corn Starch / Zea Mays Starch (and) Sodium Benzoate (and) Potassium Sorbate (and) Polyquaternium-7 (and) Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Zinc Gluconate, Caffeine, Phenoxyethanol, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Disodium EDTA.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
REVOX REVOX Multi Peptides for Hair 30ml Серум за коса со напредна формула со Biotinoyl Tripeptide која  делува во коренот на влакното за погуста и појака коса. Со комплексот Keratrix™, богат со био функционални олигопептиди, овој серум ја подобрува целокупната состојба на косата и скалпот. Лесна формула без силикони се впива во скалпот без да остави чувство на маснотија. Корисен е за сите типови коса, но особено  се препорачува за пр.. Category: Product #: 105294 Regular price: 379 ден. 379
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341