Active Hair Concentrate Arginine + “Magically Long” 8 X 5 ML, 8 PCS

Active Hair Concentrate Arginine + “Magically Long” 8 X 5 ML, 8 PCS

311 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 103573
Достапност: На залиха
Количина:

СПРЕЧУВА ГУБЕЊЕ НА КОСАТА И ГО СТИМУЛИРА РАСТЕЊЕТО. Збогатен со активни состојки кои го хранат скалпот и коренот на косата, овозможуваат здрав раст  на косата и превентивно делуваат против предвремено губење на косата Комбинацијата од: аргинин, кафеин, витамин ПП, и Biacapil-одговара на сите типови коси, кога ќе има  проблем со растот и цврстината на косата.

ОПИС 

Збогатено со мноштво активни состојки, кои го негуваат скалпот и корените и го олеснуваат растот на поздрава, посилна коса. Тоа помага да се спречи опаѓањето на косата и да се зголеми густината.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ? 

Нанесете една ампула над сувите корени на косата. Не е потребно плакнење. Користете 2-3 пати неделно, но не помалку од еден месец.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele Active Hair Concentrate Arginine + “Magically Long” 8 X 5 ML, 8 PCS СПРЕЧУВА ГУБЕЊЕ НА КОСАТА И ГО СТИМУЛИРА РАСТЕЊЕТО. Збогатен со активни состојки кои го хранат скалпот и коренот на косата, овозможуваат здрав раст  на косата и превентивно делуваат против предвремено губење на косата Комбинацијата од: аргинин, кафеин, витамин ПП, и Biacapil-одговара на сите типови коси, кога ќе има  проблем со растот и цврстината на косата. ОПИС  Збогатено со мноштво активн.. Category: Product #: 103573 Regular price: 311 ден. 311
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341