REVUELE FACE TONIC VITANORM C

REVUELE FACE TONIC VITANORM C

255 ден.
Потребни наградни поени: 216
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903080
Достапност: На залиха
Количина:

REVUELE VITANORM C Energy Face тоник со витамини и хијалуронска киселина

Ексклузивен тоник за лице збогатен со витамин Ц + ПАНТЕНОЛ

Активирање на енергијата на клетките
Длабоко навлажнувачки

Зголемена еластичност
Природно тонирање за сите типови кожа


Овој нежен тоник ја смирува, ги отстранува иритациите, ги отстранува преостанатите нечистотии, ги контракува порите, ја освежува кожата на лицето и ја прави мат .

По основниот третман за чистење, совршено ја навлажнува и ја храни кожата и ја враќа нејзината еластична структура. Хијалуронската киселина во производот одржува нормална рамнотежа на водата во клетките на кожата, формира заштитна фолија на нејзината површина, го држи и го спречува испарувањето на влагата и ја намалува длабочината на брчките. Моќниот природен антиоксидативен витамин Ц има тонични својства, ги зајакнува ѕидовите на крвните садови и совршено го поддржува имунитетот на ткивото, ја активира заштитната функција на вашата кожа. Оваа компонента помага да се забави процесот на стареење, ја зголемува синтезата на колаген, ја подобрува антиоксидантната заштита, го спречува создавањето на меланин, го спречува формирањето на старите места и го елиминира вашиот тон на кожата.


ПРИМЕНА: нанесете мала количина на производот на памучен диск по третманот за чистење и избришете го лицето и вратот. Не исплакнувајте со вода.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE FACE TONIC VITANORM C REVUELE VITANORM C Energy Face тоник со витамини и хијалуронска киселина Ексклузивен тоник за лице збогатен со витамин Ц + ПАНТЕНОЛ Активирање на енергијата на клетките Длабоко навлажнувачки Зголемена еластичност Природно тонирање за сите типови кожа Овој нежен тоник ја смирува, ги отстранува иритациите, ги отстранува преостанатите нечистотии, ги контракува порите, ја освежува кожата н.. Category: Product #: 903080 Regular price: 255 ден. 255 Available from: torba.mk