REVUELE LIGHT MAKE UP CREAM BASE VITANORM C

REVUELE LIGHT MAKE UP CREAM BASE VITANORM C

219 ден.
Потребни наградни поени: 186
Производител: Revuele
Шифра на производ: 903059
Достапност: На залиха
Количина:

Дневен лесен крем-подлога за шминка со витaмин. Ц+ хијалуронска киселина

REVUELE VITANORM C Енергетска светлосна крема база - дневна крема - подлога за шминка

Оваа компонента помага да се забави процесот на стареење, ја зголемува синтезата на колаген, ја зголемува антиоксидантната заштита на вашата кожа, го спречува создавањето на меланин, го спречува формирањето на возрасни точки, го одразува вашиот тон на кожата. Трокерутинот ја намалува отежнатост, ја зајакнува кожата, ја нормализира циркулацијата на крвта и ја намалува видливоста на оштетените капилари. Маслото од морков во производот ја враќа еластичноста, ги измазнува брчките, го подобрува тонот и текстурата на вашата кожа, ја омекнува сувата, дехидрирана кожа и ефикасно ја регенерира. Благодарение на овој обновувачки крем кожата на вашето лице станува мека, нежна, еластична и цврста; вашата кожа изгледа здрава

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2021. UKION SHOPS
Revuele REVUELE LIGHT MAKE UP CREAM BASE VITANORM C Дневен лесен крем-подлога за шминка со витaмин. Ц+ хијалуронска киселина REVUELE VITANORM C Енергетска светлосна крема база - дневна крема - подлога за шминка Оваа компонента помага да се забави процесот на стареење, ја зголемува синтезата на колаген, ја зголемува антиоксидантната заштита на вашата кожа, го спречува создавањето на меланин, го спречува формирањето на возрасни точки, го одразу.. Category: Product #: 903059 Regular price: 219 ден. 219 Available from: torba.mk