REVUELE MAKEUP SETTING SPRAY FIX AND DEWY 120 ml

REVUELE MAKEUP SETTING SPRAY FIX AND DEWY 120 ml

249 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104815
Достапност: На залиха
Количина:

Спреј фиксатор за шминка 2 во 1. Задолжителен за сите љубители на шминката!

Има лесна формула која е совршена за припрема на кожата - подлога пред шминкање, а потоа фиксатор за задржување на шминката, оставајќи прекрасен финиш до 12 часа. Добро хидрирана кожа е совршената база за шминкање.

СостојкиWater / Aqua, VP/VA Copolymer, Glycerin, Hydrolyzed Tara Gum / Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Tara Gum / Caesalpinia Spinosa Gum, Sodium Hyaluronate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA, Triethanolamine, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE MAKEUP SETTING SPRAY FIX AND DEWY 120 ml Спреј фиксатор за шминка 2 во 1. Задолжителен за сите љубители на шминката! Има лесна формула која е совршена за припрема на кожата - подлога пред шминкање, а потоа фиксатор за задржување на шминката, оставајќи прекрасен финиш до 12 часа. Добро хидрирана кожа е совршената база за шминкање. Состојки: Water / Aqua, VP/VA Copolymer, Glycerin, Hydrolyzed Tara Gum / Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa.. Category: Product #: 104815 Regular price: 249 ден. 249
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341