REVUELE MAKEUP SETTING SPRAY FIX AND MATTE 120 ml

REVUELE MAKEUP SETTING SPRAY FIX AND MATTE 120 ml

249 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104822
Достапност: На залиха
Количина:

РЕВУЕЛЕ Спреј за ФИКСИРАЊЕ И МАТИРАЊЕ- совршен начин да ја одржите шминката како вистински професионалец. Решение кое ќе овозможи одличен мат финиш, контрола на мрсниот одсјај и задржување на шминката до 12 часа. Го регулира излачувањето на себумот во текот на целиот ден, а шминката останува како кога сте ја нанеле.

СостојкиWater / Aqua, VP/VA Copolymer, Butylene Glycol (and) Enantia Chlorantha Bark Extract (and) Oleanolic Acid, Vitamin B3 / Niacinamide, Sodium Hyaluronate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA, Hexyl Cinnamal, Linalool.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE MAKEUP SETTING SPRAY FIX AND MATTE 120 ml РЕВУЕЛЕ Спреј за ФИКСИРАЊЕ И МАТИРАЊЕ- совршен начин да ја одржите шминката како вистински професионалец. Решение кое ќе овозможи одличен мат финиш, контрола на мрсниот одсјај и задржување на шминката до 12 часа. Го регулира излачувањето на себумот во текот на целиот ден, а шминката останува како кога сте ја нанеле. Состојки: Water / Aqua, VP/VA Copolymer, Butylene Glycol (and) Enantia Chlorant.. Category: Product #: 104822 Regular price: 249 ден. 249
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341