REVUELE MICELLAR WATER Active 400ml

REVUELE MICELLAR WATER Active 400ml

255 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 100343
Достапност: На залиха
Количина:

МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ за СИТЕ ТИПОВИ КОЖА ефикасно отстанување на сите типови шминка, длабинска хидратација, подобрување на циркулацијата. Збогатена со витамин ПП- БЕЗ АЛКОХОЛ И БЕЗ ПАРФЕМИ

Дури 220  аплицирања

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE MICELLAR WATER Active 400ml МИЦЕЛАРНА ВОДА ЗА ЧИСТЕЊЕ ЛИЦЕ, ОЧИ И УСНИ за СИТЕ ТИПОВИ КОЖА ефикасно отстанување на сите типови шминка, длабинска хидратација, подобрување на циркулацијата. Збогатена со витамин ПП- БЕЗ АЛКОХОЛ И БЕЗ ПАРФЕМИ Дури 220  аплицирања .. Category: Product #: 100343 Regular price: 255 ден. 255
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2022. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341