Распродадено
REVUELE TONE UP - TEA TREE CONDITIONER 200ml
  • REVUELE TONE UP - TEA TREE CONDITIONER 200ml

REVUELE TONE UP - TEA TREE CONDITIONER 200ml

118 ден.295 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104112
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Тонизирачки и длабинско ревитализирачки регенератор, кој помага да се подобри состојбата на сите типови коса, а истовремено ја омекнува косата и ѝ дава енергија. Изобилува со екстракти од чајно дрво кои ги прихрануваат влакната по целата должина - од коренот до врвовите.

СостојкиWater / Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Coconut Oil / Cocos Nucifera Oil, Ceteareth-20, Cetrimonium Chloride, Polyquaternium-7, Dimethicone, Tea Tree Leaf Extract / Melaleuca Alternifolia Leaf Extract, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Octadecyl Di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnamate, Limonene.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-60%

Распродадено

REVUELE TONE UP - TEA TREE SHAMPOO 200ml REVUELE TONE UP - TEA TREE SHAMPOO 200ml
118 ден.295 ден.
Revuele REVUELE TONE UP - TEA TREE CONDITIONER 200ml Тонизирачки и длабинско ревитализирачки регенератор, кој помага да се подобри состојбата на сите типови коса, а истовремено ја омекнува косата и ѝ дава енергија. Изобилува со екстракти од чајно дрво кои ги прихрануваат влакната по целата должина - од коренот до врвовите. Состојки: Water / Aqua, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Coconut Oil / Cocos Nucifera Oil, Ceteareth-20, Cetrimonium Chlor.. Category: Product #: 104112 Regular price: 118 ден. 295
118
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341