Распродадено
REVUELE TONE UP - TEA TREE SHAMPOO 200ml
  • REVUELE TONE UP - TEA TREE SHAMPOO 200ml

REVUELE TONE UP - TEA TREE SHAMPOO 200ml

118 ден.295 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104129
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Тонизирачки и длабински хидратантен шампон кој темелно ја чисти косата, ја омекнува, а ѝ дава цврстина и енергија. Екстрактот од чајно дрво, кој го има во голема количина, ги прихранува и негува и косата и скалпот. Одговара за сите типови коса.

СостојкиWater / Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Tea Tree Leaf Extract / Melaleuca Alternifolia Leaf Extract, Phenoxyethanol, Fragrance / Parfum, Disodium EDTA, Hydroxypropyl Guar (and) Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Red Dye / CI 16255, Tartrazine / CI 19140, Black Dye / CI 28440, Brilliant Blue / CI 42090, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-60%

Распродадено

REVUELE TONE UP - TEA TREE CONDITIONER 200ml REVUELE TONE UP - TEA TREE CONDITIONER 200ml
118 ден.295 ден.
Revuele REVUELE TONE UP - TEA TREE SHAMPOO 200ml Тонизирачки и длабински хидратантен шампон кој темелно ја чисти косата, ја омекнува, а ѝ дава цврстина и енергија. Екстрактот од чајно дрво, кој го има во голема количина, ги прихранува и негува и косата и скалпот. Одговара за сите типови коса. Состојки: Water / Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Tea Tree Leaf Extract /.. Category: Product #: 104129 Regular price: 118 ден. 295
118
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341