Распродадено
REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL MASK 80ml
  • REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL MASK 80ml

REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL MASK 80ml

275 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104150
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Маската за лице збогатена со чајно дрво - помага видливо да се намали црвенилото како и да се смири иритацијата на кожата. Формулата на маската помага во стимулирање на обновувањето на кожата, ефикасно ги елиминира токсините и ја штити кожата од штетните надворешни фактори. Погоден за мрсна и комбинирана кожа.

СостојкиAqua, Cellulose Acetate, Triethanolamine, Melaleuca Alternifolia Leaf Extract, Sodium Salicylate, Glycerin, Provitamin B5/Panthenol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Disodium Edta, Parfum, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, CI 16255, CI 19140, CI 28440, CI 42090.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL MASK 80ml Маската за лице збогатена со чајно дрво - помага видливо да се намали црвенилото како и да се смири иритацијата на кожата. Формулата на маската помага во стимулирање на обновувањето на кожата, ефикасно ги елиминира токсините и ја штити кожата од штетните надворешни фактори. Погоден за мрсна и комбинирана кожа. Состојки: Aqua, Cellulose Acetate, Triethanolamine, Melaleuca Alternifolia Leaf Extra.. Category: Product #: 104150 Regular price: 275 ден. 275
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341