Распродадено
REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL WASH 150ml
  • REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL WASH 150ml

REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL WASH 150ml

285 ден.
Производител: Revuele
Шифра на производ: 104143
Достапност: Out Of Stock
Количина:

Гел за миење лице збогатен со екстракти од чајно дрво. Врши детокс на кожата и го одржува нормалниот хидро баланс кај сите типови кожа, но особено годи на комбинирана до мрсна кожа. Екстрактите од чајно дрво ги чистат нечистотиите, а екстрактот од алое вера ја омекнува и хидрира кожата, оставајќи ја чиста, мазна и еластична. 

Состојки: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide Dea, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Alcohol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Extract, Aloe Barbadensis Extract, Phenoxyethanol, Panthenol, Sodium Salicylate, Parfum, Disodium Edta, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Revuele REVUELE CLARIFYING - TEA TREE FACIAL WASH 150ml Гел за миење лице збогатен со екстракти од чајно дрво. Врши детокс на кожата и го одржува нормалниот хидро баланс кај сите типови кожа, но особено годи на комбинирана до мрсна кожа. Екстрактите од чајно дрво ги чистат нечистотиите, а екстрактот од алое вера ја омекнува и хидрира кожата, оставајќи ја чиста, мазна и еластична.  Состојки: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocam.. Category: Product #: 104143 Regular price: 285 ден. 285
Available from: torba.mk

За нас

Прва и најголема Е-продавница за квалитетна козметика во Македонија. Во ова брзо и активно време, ова е одлична можност за електронско купување. Предноста освен во заштедување на време, е и одличниот преглед на сите производи, детално опишани со нивните карактеристики. Голем избор на козметика од различни брендови, во кои нема шанси да не се препознаете.

КОНТАКТ

  • 070 / 244 466
  • info@torba.mk

FACEBOOK

torba.mk © 2024. UKION SHOPS

Институт Органика ДООЕЛ | ул. Влае 87, 1000 Скопје
Тел : +389 (0)70 244 466 | e-mail : info@torba.mk
ЕМБС: 7002220 | ЕДБ : MK4080014548341